#5 jei nematei to ka mes matem tai nerasyk
|
|
|
Anonimas
5744
#5 jei nematei to ka mes matem tai nerasyk
Anonimas
5744
kai ziauru...
Anonimas
5744
#4 O kai valgai kokius kepsnius tai jau nebūna fuuuuu?
Anonimas
5744
fuuuuuuuu
Anonimas
5744
aš būsių tarp tų kurie matė ne tą ką reikėjo matyt .:D
Nyctereutes
5744
#1 , aš irgi :D
Anonimas
5745
net issigandau akimirka pirma kart pamacius.. :D
|