Jei nieko nemoki - nieko tokio - Gražus kūnas visada pakelia pažymį

2010.04.17 Zondex
  • 372
29
Jei nieko nemoki - nieko tokio







RYBA 5729    
jei nemoki - mokėk! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
i wanna be forever young
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
cia destytojas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
LOL>!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
motyvuoja but mokytoju!! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
rawrr ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
zmekej tokiu kunu yra ? :O blemba geraj kad ir as cia zadu studijuoti... :P
Nuotraukos nėra
Monte 5810    
#4 ir #5 ,jus cia degradukai,kad prikolo nesuprantat. ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
LZUU Martinkus cia
Nuotraukos nėra
laukinis1990 5825    
#6 Tu matai jos weida? Ish kur gali zinot kiek jai metu? Pz... Blemba shnekuciai ziuriu cia wisi... Stowi gal kokia studente nedapistitu serganti ir wilioja kitus wa ir wiskas wa ir wa kaip...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
siaip man ten pagal formules tai nelabai mokykla cia o koks univeras gal, panasu i statistikos formules
Modestas. 5838    
vaikas ten rekauja :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
11,12,13,14 man atrodo tas pats žmogus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
Visi komentatoriai pasirode tarsi idijotai, daugiau nieko ir nezino . :( LOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
Normalūs čia komentatoriai kaip matau..
(;D)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
per siknute tep su kuoka pabest, kad daugiau nebeisriestu teslos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
ir nuryt duociau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
ble ka atkalciau as ja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
DUOK PAPYST, DUOK PAPYST, SKAMBINA VARPAI. Kalu peni as giliai, kaip gera,kaip smagu jEEE.... (Pagal naujamatine melodija)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
#8 tj tu gal dar ir pedikas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
grazu ziuret... o kad nieks nieko nemoka tai faktas ir su kunu ir be kuno... lietuva vadybininku salis! LOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
@7 O as, drysciau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Vistiek labai neetiskai atrodo kai ji vos ne uzsigulus ant to stalo. Prieitu salia to mokytojo siek tiek pasilenktu, o cia dar subine isrietus , kad kiti matytu. Cia kaip pas koki drauga i svecius atejus jauciasi. Nu gal jum tai ir normalu, bet man tai nlb, nors kurva ja pavadinti as nedrysciau :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Ir aš jums pritariu, mano klasiokės irgi taip daro bet nevisos jos kūrvos, gal kelios bet tikrai ne visos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
#4 Pritariu. Dar be to, kad figura grazi tai tikrai nereiskia, kad kūrva.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Ne nu jūs ir keisti... Pasirėmė pana į stalą ir jau kūrva išvadinot ;D Degradukai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Kurvos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
taip ir norisi ibest pribegusi s nugaros :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
PAS mus panos ir daro panasiai pries mokytoju :D
Grįžti į viršų