Kai surandi žmogų, - kuris sutinka nuskęsti kartu su tavimi, pajunti norą plaukti.

2010.08.02 Zydrut
  • 106
17
Kai surandi žmogų,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Bet to noro nekanka, juk turi inkarą po kaklu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
ar suprantat, kas yra motyvacija ir demotyvacija? :) Nebedėkit šito šūūūdo!.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Geras,tiesa tiesa :-D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
man atrodo, kad cia visi kas tik nori gali det ka tik nori...o jej kam nepatinka tegu neziuri...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
True, true :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
myl ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
GAY!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
Nesamone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
#7 ;D patiko
lliinnuuttee 5806    
:)
beatrym 5807    
va va ";D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
zodziai gal ir grazus, bet matant tokias demotyvacijas norisi rimtai nusiskandint :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
aaa kaip grazu... juokauju uzkniso jau tokie sudai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
atjungtas*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Cia ne demotyvacija, o emotyvacija. Kaip ir visi kiti panasus (d)emotyvatoriai. Kosmaras..
BlackDiamond 5807    
#1 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
ir palikt ji nuskest
Grįžti į viršų