Be tavęs daugiau nieko neturiu. - Ir tai mane gąsdina.

2010.08.01 23:36 Zydrut
  • 1
2
Be tavęs daugiau nieko neturiu.







kamilute 5808    
Grazi foto ir grazus zodziai... : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
Notraukaaa.
Grįžti į viršų