Padekim afrikai, jiem ginklai jau baigesi, ir vaikai zinoma nebeturi ka valgyti... ka jum sunku? jus juk dirbate
Svajonių pasaulyje, - aš turiu VISKĄ.
Mindaugas Pocius
5212
Anonimas
5706
Nu ce zliumbdami nk nepakeisim
Anonimas
5840
negalvojau kad tiek daug turiu
Anonimas
5853
#12 tu svajoji apie materialius dalykus ,kuriuos ir taip turi butiniausius,manau tokie kaip jis svajoja,kad butu ko valgyti :)
Anonimas
5863
as tai svajoju apie naujus rubus,nauja nama, su jacuzzi ir baseinais, dar daugiau tusu, daugiau draugu. ak, kaip butu gera <3
Anonimas
5866
Clay Enos drabuziu kolekcijos reklama
-Viktorija-
5869
;/, verčia susimąstyti...
Anonimas
5870
žiauris šitas , bet geras.
Anonimas
5870
:(
Anonimas
5870
apie naujo gyvenimo pradzia
Anonimas
5870
Ką viską? Namus, šeimą ir maistą? Patikėkit jis apie daugiau net nesvajoja. Apie ką svajoji tu?
Anonimas
5870
Demotyvacija nebutinai turi buti juokinga :)
Anonimas
5870
kaip juokinga... turbut sudinesnios demotyvacijos nesu mates
Gusta-Fang
5870
Mmm...
Anonimas
5870
nebeswaik ok?
fucks
5871
eina nx, kaip ziautu...susimastai td ka turi pats
|

