O veliau gyvenime geriau parsidavinesiu negu dirbsiu. Siaip nenoras dirbi priklauso nuo daugelio dalyku, bet vienas is svarbiausiu veiksniu maistas, kuriame prideta kazko, kad pasijaustum sotus, bet naudos mazai. Tinget neiseitis, po to ciulpt reikes.
Nuobodu - bet namų darbų vis tiek dar nedarysiu.
Anonimas
5179
Anonimas
5561
pritariu
Anonimas
5562
as manau kad tau tik suda valgit o ne nd daryt
opaopa
5566
Dazniausiai sekmadienio vakara :D
imi
5566
Darysiu...
Spunkyz
5566
Keturiom dienom anksčiau įmečiau panašią, tai šią patvirtino.. nu naaaaaataša..
Anonimas
5566
dabartine mano busena;D
Anonimas
5566
pagavo ;D
belieber
5566
būtent :D jau geriau nieko neveikti nei nd daryt
|

