Ir ko tik nepadarysi - dėl tikro draugo.

2011.03.02 aandrius
  • 598
17
sunys,kates,draugas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5512    
Nė velnio - tiesa yra tokia - mažius yra vadas ir neprileido normalaus šuns prie gero gulto, nes mažesniąjam reikia būtinai geresnio. Taip ir pas mane yra su šunimis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
cia labiau gero suns isnaudojimas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
;D
emiliq 5584    
Viktorija RubytėMar 8
ach tas stebuklingas photo shop`as :D


Tai geriau rimtai ji ten ikisti?...=]]]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
#8 captain Obvious: we love you.
Nuotraukos nėra
myliunikita 5591    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5592    
Panašiai maniškis bokseris ir paprastas katinas elgias :D....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
Kai katinas miega šuns guolyje, šuo šika katino guolyje. Kitą kartą žinos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
Man tai jau kažkodėl tai atsibodo tie captain obvious. iš pradžių buvo linksma, bet kad jau žmonės nejaučia saiko. Po kiekviena demotyvacija tokie patys komentarai. Žmonės prašau neterškit tų demotivacijų, o jei jau teršiat tai davai ką nors naujo sukurkit :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
Juokinga, nes suo mazesniam krepsy, o kate, kuri yra mazesne, didesniam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
awwwww :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
#2 No life?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
#4 Butinai ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
#2 GYDYKYS !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
mano vilksune su katinu lygiai taip pat elgiasi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
medituoja suo kad isliktu ramus ir kates nesudraskius :D
Grįžti į viršų