Ir visada taip. - Kodėl kai rukomė namie kai tėvai išeina, visada atrodo kad jie parėjo? :(

2011.06.24 18:34 addicted147
  • 2
2
cigariukai, lm, malboriukas, parlamentuks.,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
Nes dar neismokai rasyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
nes tu bijai jog tave pagaus ^^
Grįžti į viršų