sudas ne demo
Gera knyga - kai skaitydami pasijaučiame kaip 3D filme
Anonimas
5503
Vantager
5508
Ir blogiausia,kai kas nors išblaško ;D
Mivo.
5508
Gero demo. Aš skaitydama įsijaučiu ir man atrodo, kad aš esu veikėjo kūne. Tada nerealu būna :D
Anonimas
5508
lieva demo
Anonimas
5509
Buki esat :)
Anonimas
5509
#2 pleee , man net tokios minties nebuvo ;D , bet gerai pabriezta ;D
zilwis777
5509
Kažint kaip pasijustume skaitydami kamasutrą.
Anonimas
5509
Be šansų.
|

