muzika ponu ismislas. nera ir nereik
Muzika - be jos mes niekas!
Anonimas
4889
Anonimas
4894
#6 Tai kokia gi ta "gera, rimta muzika" pagal tave? Kiekvienas turi savo skoni muzikai. Tad netau ir sprest kas sudas, kas ne.
Anonimas
4894
vistiek puse is cia sudo klauso, ne jums kalbet apie muzika vaikai...
Anonimas
4894
Vistiek pamokos padaramos greiciau be muzikos , netgi nusirasinejant.
Anonimas
4894
uz save ismokstam kalbet viena kart...
Anonimas
4895
Is dalies tiesa, nes muzika kyla iš garso, garsas iš oro molekulių tarpų, o orą sudaro dalis deguonies na ir toliau be jos uždustum...
Anonimas
4895
pridedamas savo zodzius pavertei bullshitu
Anonimas
4895
Tikra tiesa
|

