#9 Tu taip juokingai čia pavarei,pasijuokim visi! Savo kažką sugalvotum pagaliau,praėjo jau ta virtvės mada,pasijuokei-užteks :D
Nesiginčyk su vyru, tiesiog apsiverk. - Nesiginčyk su moterimi, tiesiog pabučiuok.
madness
5379
Anonimas
5384
#4 virtuvej kompa pastate?
Anonimas
5384
Nesigyncik su vyru. Vistiek ispis tave.
gitaristas
5384
#4 aplink tiek gražių mergų, o tu prie berno prisikabinai...
Anonimas
5384
Aš tai sakyčiau kžn. Na pabučiuot taip galima ir tai kaiką išspręs tačiau jeigu ginčyjies su ja vadinas yra kažkokia problema kuri išliks. tiesiog bus apie ją kuriam laikui pamiršta
Anonimas
5384
Nesiginčykit su manim,tiesiog susideginkit :)
madness
5384
#2 Sakyčiau,kad tu gėjus,bet gėjai moteris vertina,net nežinau,kaip čia tave apibūdint.. Gal tiesiog veltui gimęs žmogus
Anonimas
5384
lyg moterys tokios butu
gitaristas
5384
nesiginčyk su moterimi, geriau išjunk ir nutemk į virtuvę, tegul žino savo vietą
Taute
5384
aww
|

