Palanga - Visada grįžus iš jos būna nostalgija ir pilnos akys ašarų bent jau dvi dienas.

2011.07.27 20:38 agnefgru
  • 1
5
Palanga







Nuotraukos nėra
Anonimas 5166    
Palanga - tai vieta kurioje viskas užsimiršta, o svajonės tampa įgyvendinamos. O kad kai kurie žmonės nemoka paisyti kitų jausmų ir emocijų, tai čia jau jūsų bendravimo stokos minusas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5444    
Gal pana apie kokią stovyklą kalba ar dar ką... Savo emocijas eikit reikšt kitur, o ne kurkit gaidiškas "demotyvacijas"...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5444    
Gyvenu klaipedoj ir i palanga nuvaziuoju gal tik per atidaryma,prie juros taip pat i menesi gal 1 kart.Nesuprantu kad ten zmones veikia kurie atostogauja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5444    
Manau kalbama apie kudegima. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5444    
Pasaulio nemačius mergyčka ;D
Grįžti į viršų