Palanga - tai vieta kurioje viskas užsimiršta, o svajonės tampa įgyvendinamos. O kad kai kurie žmonės nemoka paisyti kitų jausmų ir emocijų, tai čia jau jūsų bendravimo stokos minusas :)
Anonimas
5166
Anonimas
5445
Gal pana apie kokią stovyklą kalba ar dar ką... Savo emocijas eikit reikšt kitur, o ne kurkit gaidiškas "demotyvacijas"...
Anonimas
5445
Gyvenu klaipedoj ir i palanga nuvaziuoju gal tik per atidaryma,prie juros taip pat i menesi gal 1 kart.Nesuprantu kad ten zmones veikia kurie atostogauja
Anonimas
5445
Manau kalbama apie kudegima. :D
Anonimas
5445
Pasaulio nemačius mergyčka ;D
|

