Prieš miegą - Žmonės dažniausiai galvoja apie tai, ko norėtų labiausiai, kad įvyktų realybėje

2011.07.17 ahaaha
  • 469
21
svajones,norai,miegas,realybe







Nuotraukos nėra
Anonimas 5118    
Kartais ne tik galvoja, bet ir kai ką dar daro :).
Nuotraukos nėra
Anonimas 5329    
Mantas Paliulis... kodel ne? pvz as daug galvojau vakare, o kita ryta parasiau panai, apie kuria galvojau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5449    
jo, pvz ka sakytum jei sutiktum pattinsona :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5451    
as noreciau kad pegasai ir vienaragiai butu tikri
Reinass 5453    
As irgi!!!
Geras_Iksas 5453    
#9 EPIC
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
9# pritariu tikrai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
Aš dažniausiai apie tą dieną galvoju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
zjbs sitie tapetai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
#9 pritariu 100%
Nuotraukos nėra
Anonimas 5453    
mindfuck
Nuotraukos nėra
apshales 5453    
ka demotyvuoja?
anonymouss 5453    
prieš miegą žmonės dažniausiai galvoja apie tai, apie ką apskritai nesinorėtų galvoti.
pupauoga1 5453    
kas tiesa tas ne melas:)
povilasq 5454    
cry me a river...
Nuotraukos nėra
mosquito 5454    
#1 kad gilus tai sutinku ir butu labai tinkamas gilusstuffas.lt puslapui, bet cia DEMOTYVACIJA turi demotyvuoti, o ne kazkokia mintis ir patys galvokit demotyvacijas , tai idekit balta nuotrauka ir tegu visi susigalvoja po demotyvacija ka tas baltas lapas gali demotyvuoti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
True, true .....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
Aš viena iš tu zmoniu :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5454    
Dazniausiai buna pinigai,tarkim turiu 100 milijonu :D
Nuotraukos nėra
Kyskelys 5454    
visa laika taip...
Synecdoche 5457    
Gilus stuff'as čia.
Grįžti į viršų