Kartais ne tik galvoja, bet ir kai ką dar daro :).
Prieš miegą - Žmonės dažniausiai galvoja apie tai, ko norėtų labiausiai, kad įvyktų realybėje
Anonimas
5118
Anonimas
5329
Mantas Paliulis... kodel ne? pvz as daug galvojau vakare, o kita ryta parasiau panai, apie kuria galvojau xD
Anonimas
5449
jo, pvz ka sakytum jei sutiktum pattinsona :D
Anonimas
5451
as noreciau kad pegasai ir vienaragiai butu tikri
Reinass
5453
As irgi!!!
Geras_Iksas
5453
#9 EPIC
Anonimas
5453
9# pritariu tikrai.
Anonimas
5453
Aš dažniausiai apie tą dieną galvoju :D
Anonimas
5453
zjbs sitie tapetai
Anonimas
5453
#9 pritariu 100%
Anonimas
5453
mindfuck
apshales
5453
ka demotyvuoja?
anonymouss
5453
prieš miegą žmonės dažniausiai galvoja apie tai, apie ką apskritai nesinorėtų galvoti.
pupauoga1
5453
kas tiesa tas ne melas:)
povilasq
5454
cry me a river...
mosquito
5454
#1 kad gilus tai sutinku ir butu labai tinkamas gilusstuffas.lt puslapui, bet cia DEMOTYVACIJA turi demotyvuoti, o ne kazkokia mintis ir patys galvokit demotyvacijas , tai idekit balta nuotrauka ir tegu visi susigalvoja po demotyvacija ka tas baltas lapas gali demotyvuoti...
Anonimas
5454
True, true .....
Anonimas
5454
Aš viena iš tu zmoniu :P
Anonimas
5454
Dazniausiai buna pinigai,tarkim turiu 100 milijonu :D
Kyskelys
5454
visa laika taip...
Synecdoche
5457
Gilus stuff'as čia.
|

