Noriu mirt - kai pagalvoju,kad tu su JA..

2011.02.14 16:24 aiturdni
  • 3
5
Noriu mirt







Nuotraukos nėra
Anonimas 4757    
#1 galvok ka sneki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5446    
Ar 97 kaskokio majsto papildo tableciu uztektu norint gauti gala...?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
Bet tai kaip jūs ant žmonių varot,nepatinka tai ko čia komentuojat spauskit rodyklę tolyn ir ieškokit kas jum patinka.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Virvę paduot? Ar migdomųjų? Geras būdas - ~10g paracetamolio.. laaaaaaaaaaaabai efektyvu ir mažai šansų išgyvent...ūmus kepenų nepakankamumas ir mirtis.. viena kvaiša pasauly mažiau bus :D
KatKol 5611    
tai mirk ;D
Grįžti į viršų