Kartais - tai gali būt tik sapnas.

2011.03.10 18:55 aixmxmx1
  • 10
3
justin, bieberrrr, bieberis, nelly, katy, perry, etc, lol







Nuotraukos nėra
Anonimas 5480    
nesvaikit. gera demo,2,isvis nusisneki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
na jei belieber patiko, tai galima drasiai teigti, kad demo yra sudina ir nieko verta. ir is visu surinktu, tariamu "dainininku" m&m's vienintelis normalus
belieber 5587    
Patiko :D
Grįžti į viršų