Atsargiai, vyrai! - Dantų prireiks ir kitais metais, tikrinant aukso medalius Europos čempionate.

2010.09.13 alaidiot
  • 494
51
rinktine, sportas, dantys, medaliai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5113    
Yeah, right... Nekando ir nekąs jie to aukso..
TheDemotivator 5308    
FAIL! Pwned by Makedonia
Nuotraukos nėra
arturass 5643    
Tiesa, busim pirmi!
GraffitiXIX 5650    
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
wooooohooooooo! we're for LITHUANIA!!!!!!!!!!!
gretagreat28 5761    
GERAS :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
demotyvuoja nuliust del trecios vietos. arba demotyvuoja kramtyt medalius.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Kur demotyvacija? :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#34 Nesijaudink, su manim viskas gerai, ko negaleciau pasakyt apie tave:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#31 bybi tylek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
gers :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
31# uždusk, čia nesamonių nesvaigus. Nemokėtų tai ir medalių nebūtų gavę. Kai neturi ko pasakyt tada geriau patylėt ! ! ! ! ! ! !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Isalko jie tesiog :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
anglu lietuviai laimejo bronza cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
#37 o gal tixliau po metu per EUROPOS krepsinio cempionata Lietuvoje ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
O gal tiksliau po keturiu metu...?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
:D Is auksiniu medaliu ir susides tuos dantys ko pergyvenat, siandienine technologija leidzia perdirbti auksa kaip norim :D Islydys medalius, pasidarys auksiniu dantis :D MES UZ LIETUVA!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Biski , tokio zodziio nera :}}}}}}}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
#32 Matosi kad biski nesveika esi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Kitais metais į europos cempionatą būtinai eisiu;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
#29 Teisingai sako Tina:) Jei nepalaikau Lietuvos rinktinės tai dar nereiškia,kad nesu patriotė;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
#29 apie kokį patriotizmą galima kalbėti krepšinyje? :D
tas pats būtų, jei aš pasakyčiau : tu nepalaikai lietuvos futbolo rinktinės, todėl tu ne patriotas/ė. o pripažinkim, futbolo lietuviai žaist nemoka ;D
ir nereikia sakyt, kad su krepšiniu kitaip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
anglijos lietuviu posakis :)
Nuotraukos nėra
alaidiot 5764    
Niekas gal ir nesakys, kad durna, bet patriotė, bent jau ŠIUO atžvilgiu, nesi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Visa laimė,kad Europos krepšinio čempionato auksą laimės ispanai:) Mano favoritai šitam, taip pat ir kitam čempionatuose.Komentarų,kad aš durna nereikia, tiesiog pasakiau savo nuomonę:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Na kaune ir po pralaimejimo pries jav visi sveikino su pergale ir giedojo krepsinio himna! ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Pritariu, Domantai... Čia žiaaaaauri yda mūsų šalelės.:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Na čia tos emocijos tik dabar tokios buvo. Bet kas dėjosi, praeitą vasarą? 1 iš 10 palaikė rinktinę, visi ant jos važiavo. Kas prieš čempą buvo, ant Kemzūros visi varė, ant žaidėjų ir t.t. O dabar, mat, jau viskas nuostabu, nors iš pradžių važiavo belekaip. Nieko nesakiau ir nesakysiu, kai Lt pralaimi blogo, nes pats sportuoju ir žinau, kai būna varžovai tiesiog stipresni ar paprasčiausiai nesiseka. Tiesiog mane nervuoja žmonės, kurie iš pradžių varo, o vėliau 'MES LAIMĖJOM' Nu blemba jeigu jau po pergalės jautiesi Lietuvis visa širdim ir palaikai savus žaidėjus, tai gal blem palaikykim juos ir sunkiom akimirkom ir prieš prasidedant turnyrams. Nieko asmeniško, tiesiog..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#23 Tikrai, dar nesu matęs, kad po pralaimėjimo ir, beveik, sutriuškinimo, VISAS Kaunas skambėtų tik gerom emocijom, ausyse girdėtųsi "gal mes ir pralaimėjom, bet širdy mes NUGALĖJOM!!" ir fejerverkai šaudytų kaip po įspūdingos pergalės. Manau, kad net netik Kaune taip buvo. Iš tiesų, Laikai keičiasi - Lietuvėlė taipogi :))
Nuotraukos nėra
alaidiot 5764    
Domantai, aš irgi daug nesitikėjau iš šitos rinktinės, o jie įrodė, jog be reikalo. Ir šiaip, nemanau, kad esam tokia jau prasta šalis, kaip tu sakai. Nežinau, ar matei, kas darėsi Kaune, kai rinktinė pralaimėjo prieš JAV - visi džiūgavo ir vis vien vieningai palaikė Lietuvą. Manau, kad jau išaugom iš tokių laikų (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#19 gerai butu...
buvo smagu ziuretr cempionata ypac ta dali kuri yamzinta kai kramtomedalius, vos neapsiverkiau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Neduok dieve, taip neatsitiks, tada bus 'vyrai, saugokit dantis arba išmušim' tik pralaimim, vieningumas iš karto dingsta, visada taip būna. Ką 4iš5 kalbėjo prieš čempą?.. oi mes, Lietuviai, įdomūs žmonės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#1 mes su broliu irgi zvengem kad tipo sokoladinius gavo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#14 gerai kad vyks lietuvoj tj del uzsienieciu pinigu gal is krizes islipsim :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
krc... Olimpines kas 4, kitos 2012 Londone
Pasaulio kas 4, kitas 2014 Ispanijoj
Europos kas 2, kitas Lietuvoj 2011
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#16 islieka tik stipriausi del to tu dabar ciulpsi man byby kurwa tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#15 #13 #12 #11 Dieve, žmogus suklydo, o jūs jį jau atsilikėliu ir daunu išvadinot... Apgailėtina...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#14 europos lietuvoj bus :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
kitas ciampionatas 2011 vyks, Lietuvoje asilai jus :D ( cia tiems kas nezino)
Nuotraukos nėra
saimy17 5764    
#3 kažkas labai dideli kašio gerbėjai , kad nežino , jog euro čempionatas kitais metais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#9 nu kur siais metais euro champas buvo atsilikeli?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
Žinoma aukso norisi, bet nervina kai taip prišnekama į priekį... disliike.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
#3 neesmė, kad Europos čempionatas kasmet būna
valkata 5764    
Neblogas neblogas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
pasaulio cempas po 4-riu metu , europos jau kitais
Nuotraukos nėra
alaidiot 5764    
#3 juk parašiau, kad Europos (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
*keturių
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
uzskaitau ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
neesmė, kad kitas čiampionatas po jeturių metų.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
siais laikais dantukai brangus :D
(50-51)
Grįžti į viršų