Gyvenimas - klampus šūdas - o aš be guminių batų..

2010.10.19 ambriu
  • 58
11
sudas,batai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5182    
Visi vaiksciokit su guminiais (y)
Brigita 5717    
Be išmaniųjų telefonų mes bejėgiai. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
#5 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
#5 pz prajuokinai! :D
erikaslt 5726    
gerai kad aš su guminiais batais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
gyvenimas tai šudas tik su gera grafika. LooOOl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
bet turiu savo ismanuji telefona
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
shit in my shoes!! "D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
as su
RYBA 5728    
geras labai
Sypt. 5728    
Senas, geras
Grįžti į viršų