Prašyčiau lietuviškai, arba bent angliškai rašyti.
Aš po egzaminų
Anonimas
5140
Anonimas
5141
Va sitas tai OSOM :D
Anonimas
5142
ir pries egzaminus taip, tik rimtu veidu.
Anonimas
5143
geras :)
|

