#7 Man kebabai geriau...
Kačiukas - ir tavo pyktis kažkur išgaruoja.
Anonimas
5061
Ignassin
5062
#1 - #5 ar čia dėl kietumo taip sakot ar tikrai tokie esat šalti bejausmiai ir sąraukos? :/
Anonimas
5062
awwwwww
Anonimas
5062
Aš katėm alergiška, o kai pradedi be perstojo čiaudyti tai tas pyktis tikrai nenuslūgsta :D O štai mažas mielas šuniukas jauk kas kita...
Anonimas
5062
As megstu sausainius,del kaciu tai i kebabine vaikstau.
aisteu0
5062
U heartless creature! -.-
Anonimas
5062
tik padidėjo
Anonimas
5062
neišgaravo..
|

