pats pirmas GEJUS, taip iseina kad visi kiti irgi
(re)Evoliucija - nes ristis žemyn lengviau, nei kopti į viršų.
Anonimas
5387
Anonimas
5767
nukopinta demotyvacija,as tokia jau maciau.BOOOOoo!
Anonimas
5843
antika jėga. (čia taip į temą :D )
Anonimas
5861
#21 Jei ką ir naikina, tai labai jau lėtai, daug daugiau tuo tarpu sukuriama. :)
Anonimas
5862
#19 Manyčiau protingi žmones visgi "persveria" tuos "geruosius" mūsų kartos atstovus, greičiausiai ne kiekybe, bet kokybe tai tikrai, o tai neleis taip paimt ir sunaikint visko. :)
Anonimas
5866
Arigeja - iš kur tiek pesimizmo? Jei nori pagrįstai kritikuoti LHC, visatos tyrinėjimus ir panašias "nesamones", tai bent pasiskaityk ką jie išties tyrinėja ir ko siekia, o ne reikšk savo subjektyvią nuomonę iš nuogirdų. Tiesa yra sublektyvi, tačiau objektyvumo joje taip pat netrūksta. :)
Anonimas
5866
Čia greičiau turėtų būti (de)evoliucija ar kažkas panašaus, bet šeip tai geras :) Kaip pasakytų koks nors one.lt vartotojas - užskaitau ;D
Anonimas
5873
O kaip Daleliu greitintuvai? Kosmosai? Pazvelkit i zmogaus gyvenimo trukme! ;) mes viagi tobulejam, gal ne visi, bet kurie nori tai tikrai.
Anonimas
5875
Cia yra taip kai pasieksim dugna (kas bus arba labai greit) arba (nelabai greit), mums zmogams nieko kito neliks tik kilti aukstyn!
Anonimas
5877
:D :D :D gerulis :D bet revoliucija, tai biski fail butu :D
Anonimas
5878
Ne revoliucija, o devoliucija
Anonimas
5878
kazkoks juodzkis atlikejas lyginamas su protais galetu bent siuolaikini prota paimt :D
Mirka
5878
Šitas tikrai geras :D +5!
Anonimas
5878
geras sitas, dabar taip pat ir su moksleiviais
Anonimas
5878
WTF;D
Anonimas
5878
5 :D
Anonimas
5878
gerulis :D
chzarija
5878
;))
Anonimas
5878
:DxD
Anonimas
5878
what?;D
|

