annoying orange - Jis niekada nemirs.

2010.05.18 23:57 arigeja
  • 1
15
apelsinas,erzinantis







Nuotraukos nėra
Anonimas 4862    
#12 paprasčiausiai apelsinas šneka nesąmones ir viskas...bet tikrai turėtum pažiurėt :D
valkata 5876    
taip,jis nemirtingas,jis niekad nemirs :D
msT 5878    
#11 aaa, tada is pradziu ne ta esme supratau :)
Nyctereutes 5878    
Jis taip baisiai atrodo, kad niekad taip ir nepasiryžtu pažiūrėti, kas tai per daiktas
arigeja 5878    
#3 esmė ne legendoje, o filmukuose. jei esi žiūrėjęs, turėtum suprast, kad visi apelsino draugai išmiršta, o apelsinas gyvas.
Orange 5878    
Apelsinas pats geriausias ;D
Turbosraige 5878    
You are kinda red. You might be an apple.
Veee 5878    
hi apple, hi apple, hi apple xD
Visai px tas apelsinas ;D
sch 5878    
tiems nesamone kas nesupranta ka sneka jis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
Nesamone totali.
kasiakas 5879    
kartais tikrai yra is ko pasijuokt :)
sch 5879    
kempiniukas 2
msT 5879    
Nlb kokia ideja, jis seip neblogas bet jis neseniai kaip ir atsirado galejai parinkti kokia legenda kuris jau senai prikolina kad ir koks AL bundy, chuck norris...
arigeja 5879    
#1 kiekvienas skirtingai supranta.
rossoneri 5879    
ka zn, man tai jis nejuokingas, isvis nesamoningas kaskoks
Grįžti į viršų