EMO - skausmas nėra viskas, dėmesys yra viskas!

2010.05.20 00:27 arigeja
  • 2
18
emo





: emo


Labas 5866    
O ble kiek serveteliu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
nesveikai...... cia tikrai pjaustosi tik del demesio.....
arigeja 5875    
geriausias ir išradingiausias savižudybės būdas - visą kūną apsiklijuoti nikotino pleistriukais :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
#14 butent! kiekvienas numano kur ta sirdis, kodel nebaksteli jei jau taip troksta tos mirties? Gal nera kitu budu tai padaryti? jei reikia rasykit..sugalvosim cia vietoj daug geru budu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
nu grj ten tipo yuzsirase ant sienos "i wanna die" nu bet nesupramntu as tokiu ishgamu. pz pjaustos raustos ten viska kas imanoma, rekia kaip jiem blogai ir kaip nori mirt tj nx nenusizudo? krv pasipjaustyt kiekvienas narkata ir nevisprotis sugeba nu bet va nx nenusizudo? bl isipjove ranka, koja tj jau cia viskas tipo? tj dv gal peili po kaklu ir bruksteltu? nu bet td nebus kaip padejuot ir kitiem i akis paverkt kad jiem negera...
arigeja 5877    
#11 nemačiau (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
Freakai, mirt tokiem riek jei netausoja kuno...
chzarija 5878    
he he su sitos mergos rankos nuotrauka irgi esu idejusi xD
OoS 5878    
Kiekvienas gydosi savais būdais.
GuoDy 5878    
#7 Na taip.
#8 Pas mane vienas pažįstamas, tiesiog turi rankas kurios akivaizdžiai žiauriai pjaustytos,nervai, gėrimas. Paveikė, tai sugeba taip nusiramint, nors man tai atrodo per žiauru.
kasiakas 5878    
#5 tai mano vienas pazystamas tok, kartu baliavojom ir rukydami bazarinom, tai jis ten del mergos pjaustes bet tik biski vos matos ten dar, tai man sako pabandyk visai zjbys yra :D tai blm nx pasiunciau :D
arigeja 5878    
#5 čia vien pats faktas. Būna žmonių, kurie kad nusiramintų auskarus veriasi, kurie pjaustosi, rėkia klykia ir pan. Bet įmečiau stereotipinį.
arigeja 5878    
#4 iš esmės turi būt įmanoma prisiregint, nebent gali kviest tik modai, nes pas mane akivaizdžiai tokios funkcijos nėra
GuoDy 5878    
Auch. xD,, Bet tokias nsmn, daro ne vien emo... xD Žn,ir tokių kurie tiesiog priklausomi nuo pjaustymosi, neva, jiems ramiau būna. Ar da ką po to..
kasiakas 5878    
#3 xujnia man idomu tokie :D
[email protected]
arigeja 5878    
#2 duotum email'ą pabandyčiau pakviest kada nors :D Bet ten šiaip tarkim yra video kur berniukui mažam smilkinyje kirmėlės veisiasi.
kasiakas 5878    
#1 as bandziau uzsiregint bet neina man kazko, typo reik pakvietima gut ar ka ten :/ bbz kaip ten yra
arigeja 5878    
www.documentingreality.com/forum/f10/some-emo-girl-needs-serious-help-11192/ (jeigu kam įdomu dar ir į patį tinklapį užsireginkit)
Grįžti į viršų