Modernumas - o jums nekyla noras paklausti " KAIP?"?

2010.05.18 19:29 arigeja
  • 6
14
batai,modernumas







arigeja 5864    
#13 batas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
man klausimas ne kaip o kas? :D
arigeja 5878    
#11 taigi yra ta viršutinė dalis, yra kulnas. Viskas yra. Tik esmė tame, kad nepratę mes prie tokių dalykų.
kasiakas 5879    
kaip jis bl ant kojos laikos?
valkata 5879    
net nebuciau pamanius,kad cia batas jei ne komentarai krc :D
fucks 5879    
patogus turbut lb :D
arigeja 5879    
#6 matosi kulnas ir pirštam vieta. O šiaip tai.... būtent... KAIP?
SorrowAngel 5879    
Vyncai, visai fantazijos neturi :D
Vyncas 5879    
Kur jūs tą batą matot? XD
arigeja 5879    
#4 Believe me, aš tikrai neįsivaizduoju, nei kaip padarytas, nei kaip atrodytų jo nešiojimas...
SorrowAngel 5879    
Matau, kad batas, bet is ko padarytas?
arigeja 5879    
čia batas :D
Vyncas 5879    
Kas čia?xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
čia aukštakulnis moteriškas batas? ar mano fantazija? :D
Grįžti į viršų