Modernumas - o jums nekyla noras paklausti " KAIP?"?

2010.05.18 19:29 arigeja
  • 6
14
batai,modernumas







arigeja 5866    
#13 batas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
man klausimas ne kaip o kas? :D
arigeja 5880    
#11 taigi yra ta viršutinė dalis, yra kulnas. Viskas yra. Tik esmė tame, kad nepratę mes prie tokių dalykų.
kasiakas 5880    
kaip jis bl ant kojos laikos?
valkata 5881    
net nebuciau pamanius,kad cia batas jei ne komentarai krc :D
fucks 5881    
patogus turbut lb :D
arigeja 5881    
#6 matosi kulnas ir pirštam vieta. O šiaip tai.... būtent... KAIP?
SorrowAngel 5881    
Vyncai, visai fantazijos neturi :D
Vyncas 5881    
Kur jūs tą batą matot? XD
arigeja 5881    
#4 Believe me, aš tikrai neįsivaizduoju, nei kaip padarytas, nei kaip atrodytų jo nešiojimas...
SorrowAngel 5881    
Matau, kad batas, bet is ko padarytas?
arigeja 5881    
čia batas :D
Vyncas 5881    
Kas čia?xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
čia aukštakulnis moteriškas batas? ar mano fantazija? :D
Grįžti į viršų