Modernumas - o jums nekyla noras paklausti " KAIP?"?

2010.05.18 19:29 arigeja
  • 6
14
batai,modernumas







arigeja 5868    
#13 batas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
man klausimas ne kaip o kas? :D
arigeja 5882    
#11 taigi yra ta viršutinė dalis, yra kulnas. Viskas yra. Tik esmė tame, kad nepratę mes prie tokių dalykų.
kasiakas 5883    
kaip jis bl ant kojos laikos?
valkata 5883    
net nebuciau pamanius,kad cia batas jei ne komentarai krc :D
fucks 5883    
patogus turbut lb :D
arigeja 5883    
#6 matosi kulnas ir pirštam vieta. O šiaip tai.... būtent... KAIP?
SorrowAngel 5883    
Vyncai, visai fantazijos neturi :D
Vyncas 5883    
Kur jūs tą batą matot? XD
arigeja 5883    
#4 Believe me, aš tikrai neįsivaizduoju, nei kaip padarytas, nei kaip atrodytų jo nešiojimas...
SorrowAngel 5883    
Matau, kad batas, bet is ko padarytas?
arigeja 5883    
čia batas :D
Vyncas 5883    
Kas čia?xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
čia aukštakulnis moteriškas batas? ar mano fantazija? :D
Grįžti į viršų