Modernumas - o jums nekyla noras paklausti " KAIP?"?

2010.05.18 19:29 arigeja
  • 6
14
batai,modernumas







arigeja 5867    
#13 batas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
man klausimas ne kaip o kas? :D
arigeja 5882    
#11 taigi yra ta viršutinė dalis, yra kulnas. Viskas yra. Tik esmė tame, kad nepratę mes prie tokių dalykų.
kasiakas 5882    
kaip jis bl ant kojos laikos?
valkata 5882    
net nebuciau pamanius,kad cia batas jei ne komentarai krc :D
fucks 5882    
patogus turbut lb :D
arigeja 5882    
#6 matosi kulnas ir pirštam vieta. O šiaip tai.... būtent... KAIP?
SorrowAngel 5882    
Vyncai, visai fantazijos neturi :D
Vyncas 5882    
Kur jūs tą batą matot? XD
arigeja 5882    
#4 Believe me, aš tikrai neįsivaizduoju, nei kaip padarytas, nei kaip atrodytų jo nešiojimas...
SorrowAngel 5882    
Matau, kad batas, bet is ko padarytas?
arigeja 5882    
čia batas :D
Vyncas 5882    
Kas čia?xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
čia aukštakulnis moteriškas batas? ar mano fantazija? :D
Grįžti į viršų