Modernumas - o jums nekyla noras paklausti " KAIP?"?

2010.05.18 19:29 arigeja
  • 6
14
batai,modernumas







arigeja 5865    
#13 batas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
man klausimas ne kaip o kas? :D
arigeja 5879    
#11 taigi yra ta viršutinė dalis, yra kulnas. Viskas yra. Tik esmė tame, kad nepratę mes prie tokių dalykų.
kasiakas 5880    
kaip jis bl ant kojos laikos?
valkata 5880    
net nebuciau pamanius,kad cia batas jei ne komentarai krc :D
fucks 5880    
patogus turbut lb :D
arigeja 5880    
#6 matosi kulnas ir pirštam vieta. O šiaip tai.... būtent... KAIP?
SorrowAngel 5880    
Vyncai, visai fantazijos neturi :D
Vyncas 5880    
Kur jūs tą batą matot? XD
arigeja 5880    
#4 Believe me, aš tikrai neįsivaizduoju, nei kaip padarytas, nei kaip atrodytų jo nešiojimas...
SorrowAngel 5880    
Matau, kad batas, bet is ko padarytas?
arigeja 5880    
čia batas :D
Vyncas 5880    
Kas čia?xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
čia aukštakulnis moteriškas batas? ar mano fantazija? :D
Grįžti į viršų