Uoj :D Tik pamačiau-lūžau :D Gerulis xD
Paskutinis juokas, - paprastai būna pats linksmiausias
Anonimas
5003
DonasAmbrionas
5700
cia jau galima pasakyti virs visko
Anonimas
5717
priesinosi, rankose laikydamas pimpala :D
Anonimas
5726
#16 gali sulaikyt , nes čia yra įžeidimas pareigūno, ir tuo pačiu viešosios tvarko pažeidimas. O sulaikant jie gali pasakyti kad jis priešinosi.
Rabarbariukas
5779
#18 neskiria zmones ka padarysi. :D 1.3.1.2
Dovi..
5779
normaaaaliai :D
Anonimas
5781
cool
Anonimas
5788
#21 - nice
Anonimas
5799
drasuolis
Anonimas
5806
cia jau isnaglejimas :D
Anonimas
5817
gera demo
Anonimas
5819
jis jau guletu po mano kojom apsimyzes
Anonimas
5819
ir man pasiriodė nachuja čia afa? acab jo, bet afa nepadėlu, nebent dėl arafatkės.
Anonimas
5819
#3 prie ko ce afa ? :D ce A.C.A.B :D
Anonimas
5819
Siaip jis niekam ant bato nepataiko ;D
Anonimas
5819
#11 negali dauzyt bet jei kyla rimtesni susiremimai patikek toki uzmates per sumaisty mentas kurio bata apmyzo taip aplamdys kad atsiguls renimaciny ar uzmus ir paskui sakys ivyko netycia tai per riauses
Dariukas
5819
Uzskaitau xD
Anonimas
5819
Kai kurie policininkai žiūri į dangų ,o kai kurie mentai žiūri ten kur nereikia :D
laukinis1990
5819
#5 ;D ROFL ;D
european18
5819
:D
Anonimas
5819
remember, čiuju mokykloj mušė. ane? Negali jie daužyt, kaip bebūtų "gaila". Tiesiog dar labiau gaila, kad tokių durnių atsiranda kure tap drasą rodo )
Anonimas
5819
Geras policininko darba kai gali dauzyt tokius drasius klounus xD
Anonimas
5819
muhuhuhuhua nu nx... :D
MldC
5819
gerai varo :D
Anonimas
5819
mazylis nebijo scenos ka
Anonimas
5819
čia žiauriai :D
Anonimas
5819
balls of steel
Anonimas
5819
mirs jis;D
Anonimas
5819
nu vien uz foto spaudziu patinka:D Anti-FA! Hooligans!!:)
Anonimas
5819
:D pizdec
Anonimas
5819
labai teisingai :D
|

