Paskutinis juokas, - paprastai būna pats linksmiausias

2010.07.19 armonika
  • 260
31
paskutinis, juokas,bajeris,linksmas,myzti,apmyzti,policininkai,milicininkai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5007    
Uoj :D Tik pamačiau-lūžau :D Gerulis xD
Nuotraukos nėra
DonasAmbrionas 5705    
cia jau galima pasakyti virs visko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
priesinosi, rankose laikydamas pimpala :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#16 gali sulaikyt , nes čia yra įžeidimas pareigūno, ir tuo pačiu viešosios tvarko pažeidimas. O sulaikant jie gali pasakyti kad jis priešinosi.
Rabarbariukas 5783    
#18 neskiria zmones ka padarysi. :D 1.3.1.2
Dovi.. 5783    
normaaaaliai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
cool
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
#21 - nice
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
drasuolis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
cia jau isnaglejimas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
gera demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
jis jau guletu po mano kojom apsimyzes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
ir man pasiriodė nachuja čia afa? acab jo, bet afa nepadėlu, nebent dėl arafatkės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
#3 prie ko ce afa ? :D ce A.C.A.B :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Siaip jis niekam ant bato nepataiko ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
#11 negali dauzyt bet jei kyla rimtesni susiremimai patikek toki uzmates per sumaisty mentas kurio bata apmyzo taip aplamdys kad atsiguls renimaciny ar uzmus ir paskui sakys ivyko netycia tai per riauses
Dariukas 5823    
Uzskaitau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Kai kurie policininkai žiūri į dangų ,o kai kurie mentai žiūri ten kur nereikia :D
Nuotraukos nėra
laukinis1990 5823    
#5 ;D ROFL ;D
european18 5823    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
remember, čiuju mokykloj mušė. ane? Negali jie daužyt, kaip bebūtų "gaila". Tiesiog dar labiau gaila, kad tokių durnių atsiranda kure tap drasą rodo )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Geras policininko darba kai gali dauzyt tokius drasius klounus xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
muhuhuhuhua nu nx... :D
MldC 5823    
gerai varo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
mazylis nebijo scenos ka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
čia žiauriai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
balls of steel
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
mirs jis;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
nu vien uz foto spaudziu patinka:D Anti-FA! Hooligans!!:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
:D pizdec
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
labai teisingai :D
Grįžti į viršų