Uoj :D Tik pamačiau-lūžau :D Gerulis xD
Paskutinis juokas, - paprastai būna pats linksmiausias
Anonimas
5007
DonasAmbrionas
5705
cia jau galima pasakyti virs visko
Anonimas
5721
priesinosi, rankose laikydamas pimpala :D
Anonimas
5730
#16 gali sulaikyt , nes čia yra įžeidimas pareigūno, ir tuo pačiu viešosios tvarko pažeidimas. O sulaikant jie gali pasakyti kad jis priešinosi.
Rabarbariukas
5783
#18 neskiria zmones ka padarysi. :D 1.3.1.2
Dovi..
5783
normaaaaliai :D
Anonimas
5785
cool
Anonimas
5792
#21 - nice
Anonimas
5803
drasuolis
Anonimas
5810
cia jau isnaglejimas :D
Anonimas
5821
gera demo
Anonimas
5823
jis jau guletu po mano kojom apsimyzes
Anonimas
5823
ir man pasiriodė nachuja čia afa? acab jo, bet afa nepadėlu, nebent dėl arafatkės.
Anonimas
5823
#3 prie ko ce afa ? :D ce A.C.A.B :D
Anonimas
5823
Siaip jis niekam ant bato nepataiko ;D
Anonimas
5823
#11 negali dauzyt bet jei kyla rimtesni susiremimai patikek toki uzmates per sumaisty mentas kurio bata apmyzo taip aplamdys kad atsiguls renimaciny ar uzmus ir paskui sakys ivyko netycia tai per riauses
Dariukas
5823
Uzskaitau xD
Anonimas
5823
Kai kurie policininkai žiūri į dangų ,o kai kurie mentai žiūri ten kur nereikia :D
laukinis1990
5823
#5 ;D ROFL ;D
european18
5823
:D
Anonimas
5823
remember, čiuju mokykloj mušė. ane? Negali jie daužyt, kaip bebūtų "gaila". Tiesiog dar labiau gaila, kad tokių durnių atsiranda kure tap drasą rodo )
Anonimas
5823
Geras policininko darba kai gali dauzyt tokius drasius klounus xD
Anonimas
5823
muhuhuhuhua nu nx... :D
MldC
5823
gerai varo :D
Anonimas
5823
mazylis nebijo scenos ka
Anonimas
5823
čia žiauriai :D
Anonimas
5823
balls of steel
Anonimas
5823
mirs jis;D
Anonimas
5823
nu vien uz foto spaudziu patinka:D Anti-FA! Hooligans!!:)
Anonimas
5823
:D pizdec
Anonimas
5823
labai teisingai :D
|

