bijau, nes esi man per daug brangus

2012.02.23 12:26 arne1989
  • 2
5
bijau, nes esi man per daug brangus







zvp 5236    
Na, jei internetą turi, tai ne problema būtų susirasti pagalbos..
Geras_Iksas 5237    
naudotusi bet jauciu visus litus sukiso i ta brangu tai atjunge telefona dabar telekomas. apie mobilu net nesneku.. :D
zvp 5237    
Pasinaudok nemokama pagalbos linija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5237    
einu wemti
Nuotraukos nėra
arne1989 5237    
...
Grįžti į viršų