Nebūk dūra - daryk kūno kultūrą

2012.06.07 arnyextr3me
  • 57
8
Nebūk dūra







arnyextr3me 5130    
#7.. nevalgo, to ano. o ne svarbu ka naudos butu tas 45 min pabegioti, nei girtis, (Ko tikriausiai ir ne daro)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5131    
#6 aha pamenu mokykloje buvo grupė merginų, kurios visas kūno kultūros pamokas praleisdavo valgykloje. o kai jų paklausysi, tai ką tu ką tu. viena po 18 nevalgo, kita to ir ano nevalgo, trečia klausia, kodėl tu tokia kūda, matyt nieko nevalgai.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5131    
Kuo toliau tuo daugiau mergu kurios kuno kulturos nebedaro, bei pastebejau vis daugeja stambiu mergu.. As nesuprantu kaip taip galima apsileisti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5131    
zmones, cia ne vien mergom. ir bernu yra apsileidusiu ir netgi daugiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5131    
Ir tokiu daug... Baisiausia kai tokios slykstynes sako kad tu nevykelis ir t.t... Tada is vis bio ju vemt norisi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5131    
#1 arba i kita puse :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5132    
gerai kad as ne mergina ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5132    
paneles siais laikais visai nevykusios :] vaiksto lasiniais apdribusios, padaro vakare 50 atsilenkimu karta i menesi ir kita diena giriasi draugem...baisu :)
Grįžti į viršų