Ir 2012 ir 2011 matematikos egzaminai yra juokingi, o mokytojos sakydamos kad 2012 buvo sunkesnis tiesiog nori, kad nevykėliai jaustus geriau. Jei netikit, kad egzaminai lengvėja, tai tiesiog peržvelkit visus buvusius nec.lt esančius egzaminus ir įsitikinsit.
Valstybiniai egzai 2022 metai
Anonimas
5124
Anonimas
5128
#13 Nu, va dabar jau rodaisi taip, lyg pas tave IQ būtų 150 :D Atsipalaiduok, niekas čia nieko nesieja su realybe...
Anonimas
5128
#10 paziurejau ir padariau isvada: tik idiotai susies si filma su realybe
Anonimas
5129
#11 palygink siu metu ir 2011 m. matkes egzus :) .Mokytojos matkes visos sako siais metais labai sunkus egzas
Anonimas
5129
#8 Na, kol kas nesunkeja. Tik tau taip atrodo. Gal tik negalima lyginti su tais, kurie buvo pries 10 m.
Anonimas
5129
#5 Pažiūrėk filmą "Idiocracy" ir suprasi ;]
fak1n
5129
#8 Tiesiog su laiku egzai gali pasidaryt tokie sunkus , kad vidutinio isilavinimo zmones ju nepajegs islaikyt.
Anonimas
5129
#6 bybys kazkoks. egzai sunkesni . kaip zmones buketi tada gali?
Anonimas
5129
so true
Anonimas
5129
#5 prasme tame, kad zmones bukeja, neturi noro ir motyvacijos mokytis.
Anonimas
5129
paaiskinkit demo prasme? chujita kazkokia
Anonimas
5129
kas bus? kas bus? Su diplomais ta pati slavejo darba dirbs ir viskas...
second_chance
5129
Tai ar jūs pagalvojate kas atsitiktų jei visi žmonės baigtų mokyklas bei universitetus puikiai išlaikę egzaminus bei būtų protingi? Kas tada šluotų mūsų gatves, išvežiotų mūsų šiukšles bei dirbtų juodus darbus už minimumą? Juk negali taip būti kad visi gyventų gerai ,uždirbtų daug, o dirbtų minimaliai.
Anonimas
5129
Labai taikli demotyvacija ! :)
Anonimas
5129
Oooo gera demotyvacija! :) Man atrodo, mus idiokratija pasieks greičiau nei 2022 metus :D
|

