Kiek kartų - atrodei taip šalia draugų?

2010.07.26 12:27 artikrai
  • 38
14
Kiek kartų







kamilute 5805    
#6 Pritariu ;]]
cucu 5812    
#6 tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
beveik kasdien taip atrodau : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#10 durnas visai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#9 tj eik nx veidmaine suka
Monroe 5813    
Tikrai daug kartų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Gal ir atrodžiau taip, bet ne prie draugų,o šiaip prie pažįstamų. Nuo tikrų draugų nieko nereikia slėpt, jei bloga nuotaika- jie ją pakelia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#6 Visi6kai pritariu
Nuotraukos nėra
VytautasLDK 5813    
Šiaip viskam yra sava vieta.
jei turi asmeninių problemų nebūtina to skelbti visam pasauliui. Būna kad šypsaisi nors širdis verkia, bet nebūtina to skelbti pasauliui ir kitiems nuotaiką gadinti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
jei buni uzsigruzines sunku paslept :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
That is so true...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
sitai foto butu buvo galima normalia demo padaryt.o cia blt paklause klausima ir jau isivaizduoja,kad puiki demo.lox
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
neviena kart;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
nei karto. viskas naturaliai.
Grįžti į viršų