be sansu :D
Naktį, prieš miegą, - žmonės paprastai galvoja apie tai, ką labiausiai norėtų pamiršti.
Anonimas
5178
Anonimas
5707
arba ne :)
Anonimas
5718
faktine teisybe
Anonimas
5719
man cia y pachmiela panasiau :D
Anonimas
5720
Na demotyvuoja is esmes teisingai,bet sitas tipas kur nuotraukose manau lengviau uzmigtu jei issijungtu sviesa eidamas miegot xD
Anonimas
5720
O dieve atrodo lyg demotyvacija skait omintis;oo
Anonimas
5721
cia kartais ne mymosaz?
Anonimas
5724
# 22 :D
Anonimas
5724
Aš prieš miegą nelabai galvoju. Žiūriu filmus ir tiek ;)
Anonimas
5724
nea, to ko labiausiai nori.....
Anonimas
5724
#21 vat butent ;D
Anonimas
5724
#24 nebutinai
Anonimas
5724
nu xz... man geriau galvot apie tai ka noreciau ilgai atsimint :D
Anonimas
5725
Tikra tiesa ;D
Anonimas
5725
nu bbz, tikrai retas atvejis... taip galvoja man atrodo tik visiski depresantai
Anonimas
5725
#3 buna, buna XD
Anonimas
5725
man tai ta nuotrauka geriau sietųsi su užrašu: naktį prieš miegą kai kurie žmonės fotografuojasi :D
Anonimas
5725
Prisigeri ir lengvai uzmiegi, zinau as
Anonimas
5725
Daznai taip buna.
SignSin
5725
#19 nu jo, namanau kad kazkas galvoja apie tai ka pamirst nori...
Nena
5725
Aš tai kaip tik galvoju apie tai kas man miela ir šilta, bet vistiek užmigt negaliu.;D
Alco
5725
netiesa!
Anonimas
5725
#14 maziau drozk pimpala pries miega ir nereiks galvot apie ja ;)
Anonimas
5725
as pavyzdziuj pagalvoju kartais apie vaikina,na bet as jo nenoriu ismesti is galvos,kazkokia nesamoninga demotyvacija
Anonimas
5725
as visada galvoju apie viena pana kuri man ziauriai patinka bet su ja but nera sansu ;D blet noris uzsimirsti ir i kitas ziuret bet nakti vis tiek ta prisimena nu ir niekaip neislenda is galvos krc ;D
Anonimas
5725
Aš galvoju apie paneles :D
Anonimas
5726
aš visada apie tai galvoju, arba apie tai ką noriu prisiminti. ( diena prieš kontrą. ) ;D
Anonimas
5726
Aš kaip tik galvoju, ką norėčiau patirti dar... Kam galvoti apie tai, ką nori pamiršti? Negalvoji ir tiek...
gretagreat28
5726
as ne ;PP
Anonimas
5726
ne
garbane
5726
man taip labai retai būna
Anonimas
5726
galvoji kaip noretum dabar papist
Anonimas
5726
nereik prisidirbt nereikes galvor :D
Rocknroll
5726
Nu nevisai nevisai visuomet pries miega galvoju apie tai ka noreciau uzmirsti xD
Anonimas
5726
#3 dristu teigti, kad pasitaiko
Anonimas
5726
nakti ,pries miega- žmones paprastai galvoja apie tai,ka labiausiai noretu ispisti
erikaslt
5726
negalvok ir pamirši
Anonimas
5726
ir labai blogai daro.
|

