kur cia gerumas kai paskui spuogu 10 iskyla nuo chemikalu?
Saldumynai gadina dantis, - bet gerina nuotaiką!
Anonimas
5355
mensualina
5599
kam rasyt tai, kas ir taip visiem aisku ir neturi jokios prasmes??
Anonimas
5603
jei tau dantu skausmas gerina nuotaika, tai tau valio ;D
Anonimas
5605
nixuja
Anonimas
5606
cukrus gadina nuotaika, gilina depresija. DUCHE!
Anonimas
5606
thank you captain obvious!
Anonimas
5606
tokios demotyvacijos akis gadina.
Anonimas
5606
Ir dantis gadina ir kilu priaugi ir visvien valgai :D
Anonimas
5606
faktas sokoladas kelia nuotaika, zmones jo nevalgantys daznai buna suruge :D
Vendigo
5606
aah
Anonimas
5606
#3 kad nesimato, tai jau nereik saugot? :D logiška labai/ end of sarcasm. O dantu irgi gali nerodyt, jei nenori, nieks neliepia praziota burna vaiksciot. #9 kvailys.
Anonimas
5606
#6 #5 #4 #3 visiškų vaikų arba abstinentų nuomonės, kurių mamukai iš namų neišleidžia ;D #1 pritariu ;D
Anonimas
5606
va cia tai naujiena!
Mr.Gulbius
5606
nihuja jie man nepakelia :)
Anonimas
5606
3 -lopas?
Anonimas
5606
#4 visai pritariu ;)
Anonimas
5606
#3 visisko kvailio nuomone :)
Anonimas
5606
#2 kepenu tai nesimato, o dantis daznai demonstruoji :D kas geriau?
Anonimas
5606
#1 bet gadina kepenis :)
Anonimas
5606
alkoholis negadina dantu ir kelia nuotaika!
|

