Kur gaut šią nuotrauką..?
Kartais mes pamirštame, - koks gyvenimas yra gražus
Anonimas
4482
Anonimas
5362
Baltas miškas daug gražesnis :P
Anonimas
5684
rokiskis ; )*
Anonimas
5685
"O gyvenimas nuostabus..." pasake zmogus sedintis prie kompiuterio. xD
Anonimas
5686
Prasminga demotyvacija.Gaila kad taip galvojanciu mazai
Anonimas
5689
Rokiškis ;D
Anonimas
5689
#80 - kartais vakar nebuvom susitikę? :D
Anonimas
5689
MJ :D as ja kasdien pasiemu paturiu savo plautciuose ir gyvenimas tampa grazesnis :)
Anonimas
5689
Ir pasakykyt jūs man, kad MJ kenkia atminčiai. ;]
Anonimas
5689
Tiems, kurie nesugeba patys prisiminti tokių dalykų, labai puikiai gali pasitarnauti geras draugas džointas. :)
Anonimas
5689
FPFAPFAP WTF tu cia rasai ?
Anonimas
5689
#8 #9 #10 tai cia jus lopai jei nesuprantat juoku :]
Anonimas
5689
#14 ale rimtai susidegink padla
Ex02r
5690
#13 ale rimtai mano kaimo tvartas prie ezero :D
Anonimas
5690
Mm... Rokiškis. ;}
Anonimas
5690
Iš tikrųjų tai labai prasminga demotyvacija.
Anonimas
5690
#9 #8 Siaip tai LOL buvo ironiskas taip pasakydamas... Kazkokie nevisprociai jus man. O demo tai nesamone.
Anonimas
5690
nebutinai photoshopas, bet programa redaguojanti nuotraukas, kad yra panaudota, faktas : ))
Anonimas
5690
Pritariu Stumikui. "LOL" <-- Lopas...
Anonimas
5690
Tai ne blt virsui ziema apacioj vasara :D Sako photoshopas :D tipo tu tik vienintelis supratai kad cia netikra nuotrauka :D
Jaded
5690
#1
Anonimas
5690
kur toki paveiksliuka gaut ?
Anonimas
5690
PHOTOSHOPAS!
Anonimas
5690
čia Rokiškis :]
Anonimas
5690
užtat kai užsisuka šūdų kranas , negali užmigt :q
kiki17
5690
#1 ;]
Anonimas
5690
ir kartais koks šūdinas gali tapti
|

