Vis dar veikia. Baterija laiko beveik mėnesį,puikus darbinis telefonas gauti ir priimti skambučiam. Per žiemą kroviau tris kartus. Dabar 2025.04.10.
Išmanusis telefonas nokia 1611 - Kuo jis skiresi nuo kitų ismaniujų telefonu? tuo kad su juo gali apsiginti...
Anonimas
442
Anonimas
442
Vis dar veikia. Baterija laiko beveik mėnesį,puikus darbinis telefonas gauti ir priimti skambučiam. Per žiemą kroviau tris kartus.
Anonimas
1123
Dar vis turiu,veikia puikiai,baterija laiko 20parų.
Anonimas
5734
geras šitas.. turiu jį.. batarkė tris dienas laiko.. o sms rašosi tik didžiosiomis raidėmis :D
Anonimas
5735
iš antenos į akį, į akį.
|

