Išmanusis telefonas nokia 1611 - Kuo jis skiresi nuo kitų ismaniujų telefonu? tuo kad su juo gali apsiginti...

2010.10.13 22:35 aurytiz
  • 15
5
Išmanusis telefonas nokia 1611







Nuotraukos nėra
Anonimas 442    
Vis dar veikia. Baterija laiko beveik mėnesį,puikus darbinis telefonas gauti ir priimti skambučiam. Per žiemą kroviau tris kartus. Dabar 2025.04.10.
Nuotraukos nėra
Anonimas 442    
Vis dar veikia. Baterija laiko beveik mėnesį,puikus darbinis telefonas gauti ir priimti skambučiam. Per žiemą kroviau tris kartus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 1123    
Dar vis turiu,veikia puikiai,baterija laiko 20parų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
geras šitas.. turiu jį.. batarkė tris dienas laiko.. o sms rašosi tik didžiosiomis raidėmis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
iš antenos į akį, į akį.
Grįžti į viršų