dar net tam akcentas buna :D Ir intonacija :D (idijotam)
Mes visi turime tą juokingą balsą, - kurį naudojame kai šnekame su šunimis, kūdikiais ir ... Idiotais.
Anonimas
4876
Emma11956
4876
Tiik, kad kai šneki su idiotais jis būna šiek tiek sarkastiškesnis :)
|

