Svarbiausia yra žinoti, - kuri tavo dalis gražiausia

2010.08.09 balamutas
  • 111
39
Svarbiausia yra žinoti,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
#29 dusk su tais savo vertimais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
#23 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
35# O gal parasai photoshop? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
pirma karta per mano gyvenima istarsiu : photoshop.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#19 yra tas pagurklis, tiesiog tu paziurek kaip ji veida i prieki atkisus, tdl ir nesimato;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
I Britney panasi.;D
Othelo 5797    
#24 neknisk proto... kas 200tasis nebent toks... nereikia knisti proto, kad visi amerikieciai tokie.. :) esu uzauges ir esu ten ... taip kad brangioji nusitraiskei.... demotyvacija siaip ganetinai taikli.. :)
MldC 5797    
loool :D



#29 tu kietas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
pilnas facebook tokių pačių. jos nededa savo kojų nes jos storos. visos nuotraukos tik veidas..ir ..t..t.. čia labai taiklu..
Nuotraukos nėra
really 5797    

It's Useful To Know - which part of your body is the best
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
duckface again
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Fuuuuuuuuu : DD
msT 5797    
:D
Gretukasss 5798    
Ziauru biski :D
Nuotraukos nėra
rasele729 5798    
kai vaikai uzaugsit nuvaziuosit i amerika ir pamatysit kad cia tipine amerikiete.
LuKaSiKaS 5798    
Koks skirtumas photoshop ar ne bet ideja gera ? padaryta gerai ? demotyvuoja? nu ir viskas ziurekim toliau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Rimtai veidas kai fotošopintas, apie pagurklį nieko nesakau, bet ir pats veidas turėtų pilnesnis būt, nebent tie akiniai taip paslepia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
pz:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Pagurklis yra, atidžiau įsižiūrėk...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
nesamone, 150 kg ir jokio pagurklio? veidas visai kitaip atrodytu, tikrai photoshop
Nuotraukos nėra
rasele729 5798    
dauguma amerikieciu turi gana dailia virsutine kuno dali. na o apatine kaip matot - nekokia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
#15 cropinti foto galima su bet kokia programa kaip picnic, photoscape ir photoshopas tam visai nebutinas.
MsBriunete 5798    
Nefotoshopas, kekviena nuotrauka jums atrodo kad yra fotoshopas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
#14 sutinku, cropinti fotkem reikia fotoshopo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Man atrodo kad cia fotoshopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
uch kokios kojytes... jamu:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
balsu zvengiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
tepk ją čia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
bisky itartinai neproporcingas storumas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
o mai gad ;o dar miniakus tokiem begemotam siuna? ;o vps su stringais galejo susirangyti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
TAI KAD CIA NE STOROS GALVA IR PAPAI,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
sexy..... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
dar ir duck face daro
JuQdQJi 5798    
nu jo;D
gretagreat28 5798    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
:D
svajus 5798    
Cia geras :D
Grįžti į viršų