Istorikai turi tik du klausimus: - Kaip ir Nachui?

2011.11.17 barSUKAs
  • 77
4
Istorikai turi tik du klausimus:







Emma11956 5040    
Faraonams laidoti, pastatytos milijonų vergų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5334    
Viskas seniai cia aišku. Ir kam, ir kaip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
Dar kada. Tai trys istorikams ir archeologams nerimo neduodantys klausimai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5336    
sitas geras cia giliai sako
Grįžti į viršų