Ciuju kad ne :(
O ar tavo anūkai turės senelius - Pas kuriuos vasarą galėtų atvažiuoti į kaimą?
Anonimas
5316
Anonimas
5316
Tikiuosi :)
anonimas
5316
gal ir turės jei aš ten gyvensiu ir jei dar gyvensiu ir jei jie atsiveš litų, kad turėčiau iš ko pagert
gitaristas
5316
vistiek kitais metais pasaulio pabaiga...
Anonimas
5316
Neturesiu anuku :D
Anonimas
5317
sunkus klausimas. Puikus prisiminimai iš vaikystės vasarų kaime. Taip ar taip ateity ten vazuosiu su šeima dar ilgai. Nes tikrai puiki vieta. Tik nezinia ar kas ten lauks. Tevai turbūt ir liks gyventi mieste...
dewaperang
5317
cia ligtai vilkija? nu ten mano seneliai kitoj pusej nemuno gyvena tai zinau bet pavadinima pamirsau gal vilkija?
Anonimas
5317
Aisku ,kad gales i dvara mano atvaziuot :D.
Anonimas
5317
nesigilink
Anonimas
5321
O tai tipo butina tureti ?
|

