Kai kuriems tiesiog reikia apkabinimo.. - Aplink kaklą... Su virve.

2011.11.05 23:21 barSUKAs
  • 6
5
Kai kuriems tiesiog reikia apkabinimo..







anonimas 5346    
man tiesiog reikia bokalo alaus... o nesustumiau ant to vaiko
barSUKAs 5346    
Pričiom čia pavydas? Aš (mes) tiesiog jo nemėgstam, nes turim b*bius, ne putkas. Ir kitas dalykas, aš jaučiuosi būdamas savimi kur kas geriau, negu jis. Šitai aš galiu garantuoti, o dabar, eik ir tu nx beliebere.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5346    
Pavydas, pavydit ir vel 2011 metu foto ikelet pavydas...
barSUKAs 5346    
Valink nx iš čia išpudrintų smegenų verge
Nuotraukos nėra
Anonimas 5346    
um. Autoriui tikriausiai to labai reikia. Galiu suveikt.
Grįžti į viršų