Tik parašyk į "google" raide "f" - ir tau išmes jau aišku ką

2011.02.05 17:50 bbz
  • 0
4
heyy, hey, ho, ho







Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Man ismete facebook.: DDD
indigokid 5617    
food network ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
#1 tj ismeta ir man tapati kaip paspaudi enter bet cia turejo but kad parasius f bet nepaspaudus enter tau ismes fb pati pirma :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
parašiau, paspaudžiau Enter'į ir išmetė F-1.lt. čia taip ir turėjo būt?
Grįžti į viršų