Dėl muziejininkų kaltės - Jis 8 metus kabėjo aukštyn kojomis

2011.04.09 being
  • 279
32
daile,paveikslas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
prajuokino. taip nesveikai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
#7 pize ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
tam kvadrate nupiestas negras nakti anglis kasa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
viskas chebra , einu piest trikampi
Teenagor 5557    
chi. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
"Geometrinės figūros, ypač kvadratas, neegzistuojančios nei gamtoje, nei tradicinėje tapyboje, Malevičiui simbolizavo pasaulio, kur kas didingesnio už regimąjį, pranašumą. Malevičius buvo krikščionių mistikas ir, kaip jo tėvynainis Vasilijus Kandinskis, tikėjo, kad meno kūrimas bei suvokimas – tai savarankiška dvasinė veikla, atsiribojusi nuo bet kokių politinių, utilitarinių ar socialinių tikslų." atsikratykit stereotipų:) menas būna visoks, menas yra visur
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#15 ir kas cia juokingo ? uzauk bl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
jis vertas daug daugiau nei milijono patikekit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Gal 1 limonas del to , kad sunku nupiest toki lygu ant drobes su dazais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
PER PAINT'Ą TOKĮ NUSIPIEŠISAU,PARDUOSIU IR GAUSI MILIJONČ..
Spunkyz 5558    
#15 :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Kažkada buvo išgarsėjęs kūrinys pavadinimu ''Baltas kvadratas baltame fone''.
Nuotraukos nėra
Arkangelas 5558    
Patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Tss.. Galiu per kompą tokį nupiešti, kas norit, nes matau atsirado tokių iš fc, tai galit pirkt. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#13 stopudovai, menininkas ten geras :D velniauja su juodom figurom baltam fone :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
man tai primena demotyvacija baltam fone,tik be raidziu..
Spameris 5558    
#13 Koks dar pokeris? Einam juodus kvadratus piešt, tu pažiek kiek užsidirbsim.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
nueikit i wikipedia ir pasiziurekit prie vaikystes :D

lt.wikipedia.org/wiki/Kazimiras_Malevičius
sima48 5558    
Wow koks menas :D nuostabus kurinys , puikios spalvos ... tikra emo svajone :p
Spunkyz 5558    
paguglinau, 1 mln.;O zjbs. o dar kitus jo darbus pazhekit, ne ka geriau..
''juodasis apskritimas'' nakum..
Spunkyz 5558    
#2 kazkaip nejucia israiskingai pradejau balsu skaityt, pabaigt is juoko nebegalejau :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Dabar kiekvienas narkomanas arba visiskas nuobodybe gali buti menininkas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#5 nu ble rimtai zmoniu atsiranda :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Sedevras, tik genijus galejo noki nutapyt !!!!
Nuotraukos nėra
JTL 5558    
#2 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
# 5 gerai, kad pasakei, nieks nesuprato iki tol ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#5 nepagavai ziuriu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
aukstyn kojom ? :D tas pats kvardatas gaunasi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
yyygrik> ??????
Akvile 5559    
Geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
kokie potepiai, koks kontrastingumas, kokia spalvu gama ir koks realistiskumas.
kristal 5559    
Neblogai ;))
Grįžti į viršų