Dėl muziejininkų kaltės - Jis 8 metus kabėjo aukštyn kojomis

2011.04.09 being
  • 279
32
daile,paveikslas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
prajuokino. taip nesveikai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
#7 pize ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5552    
tam kvadrate nupiestas negras nakti anglis kasa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
viskas chebra , einu piest trikampi
Teenagor 5555    
chi. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
"Geometrinės figūros, ypač kvadratas, neegzistuojančios nei gamtoje, nei tradicinėje tapyboje, Malevičiui simbolizavo pasaulio, kur kas didingesnio už regimąjį, pranašumą. Malevičius buvo krikščionių mistikas ir, kaip jo tėvynainis Vasilijus Kandinskis, tikėjo, kad meno kūrimas bei suvokimas – tai savarankiška dvasinė veikla, atsiribojusi nuo bet kokių politinių, utilitarinių ar socialinių tikslų." atsikratykit stereotipų:) menas būna visoks, menas yra visur
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
#15 ir kas cia juokingo ? uzauk bl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
jis vertas daug daugiau nei milijono patikekit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Gal 1 limonas del to , kad sunku nupiest toki lygu ant drobes su dazais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
PER PAINT'Ą TOKĮ NUSIPIEŠISAU,PARDUOSIU IR GAUSI MILIJONČ..
Spunkyz 5557    
#15 :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Kažkada buvo išgarsėjęs kūrinys pavadinimu ''Baltas kvadratas baltame fone''.
Nuotraukos nėra
Arkangelas 5557    
Patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Tss.. Galiu per kompą tokį nupiešti, kas norit, nes matau atsirado tokių iš fc, tai galit pirkt. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
#13 stopudovai, menininkas ten geras :D velniauja su juodom figurom baltam fone :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
man tai primena demotyvacija baltam fone,tik be raidziu..
Spameris 5557    
#13 Koks dar pokeris? Einam juodus kvadratus piešt, tu pažiek kiek užsidirbsim.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
nueikit i wikipedia ir pasiziurekit prie vaikystes :D

lt.wikipedia.org/wiki/Kazimiras_Malevičius
sima48 5557    
Wow koks menas :D nuostabus kurinys , puikios spalvos ... tikra emo svajone :p
Spunkyz 5557    
paguglinau, 1 mln.;O zjbs. o dar kitus jo darbus pazhekit, ne ka geriau..
''juodasis apskritimas'' nakum..
Spunkyz 5557    
#2 kazkaip nejucia israiskingai pradejau balsu skaityt, pabaigt is juoko nebegalejau :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Dabar kiekvienas narkomanas arba visiskas nuobodybe gali buti menininkas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
#5 nu ble rimtai zmoniu atsiranda :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Sedevras, tik genijus galejo noki nutapyt !!!!
Nuotraukos nėra
JTL 5557    
#2 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
# 5 gerai, kad pasakei, nieks nesuprato iki tol ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
#5 nepagavai ziuriu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
aukstyn kojom ? :D tas pats kvardatas gaunasi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
yyygrik> ??????
Akvile 5557    
Geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
kokie potepiai, koks kontrastingumas, kokia spalvu gama ir koks realistiskumas.
kristal 5557    
Neblogai ;))
Grįžti į viršų