Cia ne demo.
|
Anonimas
5434
Anonimas
5448
6, nu tai pasikeisk nick ir niekas neus. jo nk neturi o tokius nick kurias. cia tave nuzudyt
anonymouss
5448
#9 tu su tokiu nicku išvis turėtum patylėt. ar tavęs mama nemokė, kad taip atvirai neapykantos reikšti negalima? realiai čia gali būt net kaip grasinimas suprastas, nors tu ir sakaisi nieko prieš JB neturįs. man kažkaip net buvo kilusi mintis persiregistruot su nicku 'kickkillbiebersass', bet kaip jau ir minėjau, kitiems mamos diegė geras manieras. o demo man pvz patiko, nes būdama Palangoj niekad nepraleidžiu progos pasmaližiaut.
killbieber
5448
# 7 nepradedu as stumt, tik geda uz lietuviacius kad demo nesupranta
Anonimas
5450
O tai kas cia per daiktas? Wtf kur demotyvacijos? Vel antrokeliai moderatoriai susirinko?
Anonimas
5451
#4 iskart stumt pradedi. matosi nedraugiska(s) esi. ir demo sudas nei (de)motyvuoja ar pamastymas ar juokinga.
killbieber
5451
5, musk ka nori, nickas ne gyvenimas, as pries j.b. nieko pries ntr, skubejau ta anketa daryt ir kas ant liezuvio uzejo ta ir parasiau, ko uzi cia?
mxlxlx
5451
4, uzmusiu tave uz toki nicka, gydikis
killbieber
5451
tai jus atsilike esat kad nesuprantat. pasizmonekit kdnrs, i palanga nuvarykit, o ne nolifinkit.
Anonimas
5452
kas cia ? sudas ant pagaliuko ? ;D o siaip nlb supratau kame cia demo ..
Anonimas
5452
Blt kokie skanus jie negaliu mhh... Tik brangus
Anonimas
5453
nesupratau
|

