Taip. Bet ne del to kad niekur nebuvau. Buvau tai as tikrai daug kur, bet man graziau balta oda :)
Ar ir tu taip atrodysi - po šios vasaros?
Anonimas
5067
Anonimas
5132
"porą minučių pabuvę saulės šviesoje gali susirgti odos vėžiu" ahahaha :D
Anonimas
5134
as jau db ideges neblogai, ka jau kalbet apie vasaros pabaiga...... :S
Anonimas
5415
Keistas yprotis degintis, o kitaip sunku idegt :)
Anonimas
5415
#10 būtent mano pavyzdys. Jau svilau dukart šią vasarą, trečią nerizikavau.
Anonimas
5416
Ne.
Anonimas
5416
o man grazu balta oda
Anonimas
5416
#10 nepamirsk, kad kaikurie zmones negali isvisl auke buti, nes ju oda negamina kazkokio baltymo ir jie pora minuciu pabuve saules sviesoje gali susirgti odos veziu :)
Anonimas
5416
#8 jei tau nedašunta, tai paaaiškinsiu. nevisi įdegti gali. kiti yralabai šviesios odos ir įdega raudonai ir po kiek laiko viskas dingsta. jų oda yra jautri saulei ir jiems net negalima seip degintis, nes kūną išmėto puslytėm. Tad nesišaipykit iš baltų žmonių, tikrai nevisi gali nudegti. Jau geriau baltam, nei soliariumo aukai būt.
Spartasaurus
5416
as beveik juodas grysiu
Anonimas
5416
;D matos kaip buni...
Anonimas
5416
Lauke bunu gan daug, bet mano oda neidega.
Anonimas
5416
#5 Jei sedejai savo urve ir nematei sauels spinduliu, tavo oda bus balta, kaip suris.
Anonimas
5416
wisi i surius pawirsim? Need captain obvious!
Anonimas
5416
Taip.
Murcielago
5416
tikrai ne
Anonimas
5416
ne. O.o
Anonimas
5419
Teko isgirt toki komplimenta sakant panelei: tavo oda tokia sviesi kaip baltas unitazas. Taip kad nors ir vasara baigias, nepatingekit islyst is kambario i lauka!
|

