Žmonės išsigąstų, - jei veidrodžiuose išvystų ne savo veidus, o savo charakterį.

2014.03.12 bevardis123
  • 12
5
Žmonės išsigąstų,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4484    
Dėja... Nemažai žmonių yra blogo charakterio. Kartais su tokiais vienas vargas.
Domile123 4485    
Norėčiau pamatyt, kaip atrodytų :)
prodigy 4485    
grozeciaus visa diena :D
Nuotraukos nėra
fLash_ 4486    
man nėra ko išsigąsti :P
Nuotraukos nėra
pauliux00 4486    
noreciau..
Grįžti į viršų