Atrodo, tik neseniai prisėdau prie facebook - o jau praėjo 3 valandos

2010.11.08 bigShit
  • 107
18
facebook







Nuotraukos nėra
Anonimas 5223    
Neisivaizduoju ka veik facebook'e 3 valandas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
Pokerrrr ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
Atrodo katik pradejau smaukyt, o jau nuleidau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
tjp ir yra ;D
bigShit 5706    
ai koks skirtumas kas daugiau praleidzia prie fb tas reiskia turi ka veikt, kartais tai ir 10 minuciu tik kartais valanda ce visaip buna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
#5 grynai pritariu, nera tame FB ka veikti.
bigShit 5706    
pedike tu nelaimingas tai ko ce komentuoji? pats suda mali nieko nesukuri sakojas ce.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
Varom nes tavo demotyvacija sudu kruva, kaip ir tavo facebook asile. FAIL
bigShit 5707    
ko ce varot nx? mano 5 demotyvaciju nepatvirtino nors jos irgi geros ir nx nevarau ant kitu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
Susirask draugų.
Rocknroll 5707    
AMZINAI SUDUS PATVIRTINA O GEROS DE-MOTYVACIJOS TAIP PAT AMZIAIS LIEKA UZ BORTO FAILFAIL FAIL SUDAS
bbaxas 5707    
nauja era: FB aukų Ir "išsipisinėtoju" iš fb čia ir kituose webuose..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5707    
nesamonė, prisėdu prie fb atrodo kad sėdžiu valanda nors praejo 5min, nes nėra ką veikt tam FB. čia demo tiem kurie daro testus tuos, kas 2 min ant sienos užsirašo: šiandien man liudna.:/ arba Blemb katik išjėau iš tualeto, gerai pakakojau.:) ir pan...kitaip tariant FB aukos:)
garbane 5708    
tai daryk išvadas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5708    
Bet bl kokia teisybė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5708    
O kodėl tokį šudą patvirtino?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5708    
Valinkit naxui su savo tais Facebook'ais, nes ziauru jau daros.
Grįžti į viršų