#13 negaliu.xD
Jei moteris tyli ir nesiginčija... - Reiškia ji miega!
Anonimas
5789
Anonimas
5790
#12 arba tu busi ta moteris su "kazkuo" burnoj
Anonimas
5790
arba jus visi duhai!!!
Anonimas
5790
#7 arba i burna ikista kas kita
Anonimas
5790
Arba negyva
Anonimas
5791
#6 Kai pyksta dažniausiai rėkia. -_-
Anonimas
5791
arba pyksta -__-
Anonimas
5791
arba jai i burna ikishtas obuolys!ir rankos surishtos.... ir.... xD muhuhuhua!
Anonimas
5791
Arba negyva :)
Anonimas
5791
na arba nebyle :)
Anonimas
5792
jo :D
|

